Polskie Towarzystwo Galwanotechniczne

ul. Duchnicka 3, 01-796 Warszawa

Galvano-Partners Sp. z o.o. Sp. k.

Firma Galvano-Partners została założona w roku 2007. Szybko zdobyła uznanie Klientów na polskim rynku galwanicznym i w środkowo-wschodniej części Europy. Na dobre imię zapracowała m.in. kompetentnym, doświadczonym i zaangażowanym zespołem technologów oraz zaawansowanym sprzętowo zapleczem laboratoryjnym. Te czynniki w połączeniu z podejściem marketingowo-handlowym i dobrze zorganizowaną logistyką sprawiły, że dziś firma jest solidnym dostawcą oraz zaufanym Partnerem wielu galwanizerni wraz z ich Klientami finalnymi. Dzięki prowadzonemu doradztwu, organizowanym szkoleniom i konferencjom uczestniczymy czynnie  w rozwoju galwanotechniki w Polsce oraz kształceniu nowej kadry galwanizerów.

Dostarczamy technologie funkcjonalne, cynki i stopy cynku, dla branży motoryzacyjnej, lotniczej i budowlanej oraz powłoki dekoracyjne dla przemysłu galanterii odzieżowej, m.in. białe i żółte brązy, okuć meblowych i armatury sanitarnej – miedź, nikiel błyszczący i satynowy, chrom, w tym trójwartościowy siarczanowy i chlorkowy.

Posiadamy chemiczne i elektrolityczne technologie nikiel-fosfor stosowane w elektrotechnice, przemyśle samochodowym i wojskowym, a także coraz częściej wykorzystywane w dekoracyjnych powłokach wykończeniowych w celu podwyższenia odporności korozyjnych.

W dostawach technologii metali szlachetnych takich jak złocenie, rodowanie czy ostatnio popularne stopy rodu oraz platynowanie, jesteśmy liderem, nadającym kierunki rozwoju i innowacji w branży.
Nasza oferta obejmuje obok chemii galwanicznej urządzenia i sprzęt stosowany w galwanizerniach.

Galvano-Partners Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Dąbrowskiego 238, 93-231 Łódź
strona www: www.galvanopartners.pl