Polskie Towarzystwo Galwanotechniczne

ul. Duchnicka 3, 01-796 Warszawa

Targi Złotniczo-Jubilerskie GOLDEXPO WARSZAWA 2023

Szanowni Państwo,

W dniach 05 – 07.10.2023 r. odbędą się targi GOLD EXPO Warszawa 2023. Są to targi dedykowane branży złotniczo-jubilerskiej, mające służyć budowaniu relacji z dotychczasowymi i potencjalnymi kontrahentami. Organizowane przez Fundację dla Rozwoju Polskiej Branży Złotniczo-Jubilerskiej – ludzi ze środowiska złotniczo-jubilerskiego, którym zależy na jedności i rozwoju branży, wieloletnich uczestników branżowych targów zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Targi to wydarzenie łączące nie tylko prezentację najnowszych trendów modowych w biżuterii, najnowszych systemów technologicznych i produkcyjnych, ale również bogata oferta warsztatowa dla uczestników biorących udział w prezentacjach, szkoleniach, seminariach, czy konferencjach dla specjalistów branży złotniczo-jubilerskiej.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wspólnego stoiska Polskiego Towarzystwa Galwanotechnicznego i Sieć Badawcza Łukasiewicz-Warszawskiego Instytutu Technologicznego podczas targów GOLDEXPO 2023, które odbędą się w Warszawskim Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

W celu otrzymania bezpłatnej wejściówki na targi należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dla Zwiedzających (link).


Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.tjexpo.pl