Polskie Towarzystwo Galwanotechniczne

ul. Duchnicka 3, 01-796 Warszawa

Targi GOLD EXPO WARSZAWA, 29.09-01.10.2022

Szanowni Państwo,

W dniach 29.09 – 01.10.2022 r. odbędą się Targi GOLD EXPO Warszawa 2022. Są to targi dedykowane branży złotniczo-jubilerskiej, mające służyć budowaniu relacji z dotychczasowymi i potencjalnymi kontrahentami. Organizowane przez Fundację dla Rozwoju Polskiej Branży Złotniczo-Jubilerskiej – ludzi ze środowiska złotniczo-jubilerskiego, którym zależy na jedności i rozwoju branży, wieloletnich uczestników branżowych targów zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Targi to wydarzenie łączące nie tylko prezentację najnowszych trendów modowych w biżuterii, najnowszych systemów technologicznych i produkcyjnych, ale również bogata oferta warsztatowa dla uczestników biorących udział w prezentacjach, szkoleniach, seminariach, czy konferencjach dla specjalistów branży złotniczo-jubilerskiej.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wspólnego stoiska Polskiego Towarzystwa Galwanotechnicznego i Sieć Badawcza Łukasiewicz-Instytutu Mechaniki Precyzyjnej podczas Targów GOLDEXPO 2022, które odbędą się w Warszawskim Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.tjexpo.pl