Polskie Towarzystwo Galwanotechniczne

ul. Duchnicka 3, 01-796 Warszawa

STOCKMEIER CHEMIA Sp. z o.o. i S.S.K.

Grupa STOCKMEIER istnieje od ponad 100 lat i obejmuje przedsiębiorstwa działające w obszarze produkcji, dystrybucji i usługodawstwa w ramach sektora chemicznego. W sumie produkcja obejmuje ponad 26 000 produktów, które sprzedawane są do ponad 30 000 klientów na całym świecie.
Wraz ze wzrostem Grupy STOCKMEIER liczba lokalizacji dynamicznie wzrosła. Na chwilę obecną dzięki 51 punktom produkcji i sprzedaży w 14 różnych państwach znajdujemy się blisko większości naszych partnerów.
W 2005 roku Grupa STOCKMEIER rozpoczęła działalność na terenie Polski poprzez uruchomienie Stockmeier Chemia Sp. z o. o. i Spółka Sp. K. z siedzibą w Katowicach. Po ponad 6 latach działalności, realizując ambitne plany rozwojowe zarówno w obszarze gotowych produktów jak również surowców chemicznych, firma przeniosła swoje biuro do Poznania. Naszą współpracę z klientami opieramy na długotrwałych, partnerskich relacjach. Dostrzegając potrzeby naszych klientów zajmujemy się dystrybucją produktów chemicznych jak również produkcją i rozwojem produktów specjalnych na zamówienie indywidualne. Nasi pracownicy gwarantują spełnienie najwyższych wymagań jakościowych oraz kompleksową obsługę. Dostarczamy profesjonalną chemię specjalną dla różnych branż przemysłowych. W przypadku zakładów zajmujących się technologią nanoszenia powłok galwanicznych, jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe rozwiązania obejmujące produkty dedykowane dla konkretnych procesów. Zapewniamy również dostawy surowców podstawowych najwyższej jakości.

STOCKMEIER CHEMIA SP. Z O.O. i S.S.K.
ul. Obornicka 277, 60-691 Poznań
Strona www: www.stockmeier.pl