Polskie Towarzystwo Galwanotechniczne

ul. Duchnicka 3, 01-796 Warszawa

Podziękowanie za udział w konferencji „Wyzwania współczesnej galwanotechniki”, 02-03.06.2022

Szanowni Państwo,

Pragniemy bardzo podziękować za uczestnictwo w Konferencji „Wyzwania współczesnej galwanotechniki”, zorganizowanej przez Polskie Towarzystwo Galwanotechniczne oraz Łukasiewicz – Instytut Mechaniki Precyzyjnej we współpracy z firmą Damix Sp. z o. o., która odbyła się w dniach 02-03 czerwca 2022 r. w hotelu Głęboczek Vine Resort & Spa w Wielkim Głęboczku k. Rypina. Dziękujemy, że byli Państwo
z nami w tak licznym gronie aż 93 osób!

Prelegentom dziękujemy za interesujące przedstawienie tematów, Wystawcom za ciekawą prezentację oferty swoich firm, a Uczestnikom za liczne przybycie i aktywny udział. Mamy nadzieję, że nasza konferencja była okazją do inspirującej wymiany myśli
i wzajemnego lepszego poznania się w obszarze branży galwanotechnicznej.

Szczególne podziękowania kierujemy do firmy Damix Sp. z o. o., która jako współorganizator zapewniła nam oraz naszym gościom niezwykle interesujące oraz pouczające doświadczenie, jakim było zwiedzenie ich firmy.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej, ponieważ w najbliższych dniach zostanie zamieszczona fotorelacja z konferencji.

Zachęcamy również do dołączenia do grona Członków PTG. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie tutaj http://www.galwanotechnika.org.pl/o-nas-kat/przystapienie-do-ptg/.

Jeżeli zechcą Państwo podzielić się z nami swoimi wrażeniami, przeżyciami czy przemyśleniami z konferencji, zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem katarzyna.skroban@imp.lukasiewcz.gov.pl.

Życząc sukcesów w codziennej działalności do zobaczenia na kolejnej Konferencji PTG.

Polskie Towarzystwo Galwanotechniczne