Polskie Towarzystwo Galwanotechniczne

ul. Duchnicka 3, 01-796 Warszawa

Relacja z konferencji „Gospodarka obiegu zamkniętego w galwanotechnice – surowce i energia”, 25-26.05.2023 r.

Za nami kolejne wydarzenie zorganizowane przez Polskie Towarzystwo Galwanotechniczne oraz Sieć Badawcza Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny. Tegoroczna XXX Krajowa Konferencja pt. „Gospodarka obiegu zamkniętego w galwanotechnice – surowce i energia” odbyła się we współpracy z firmą Bulten i miała miejsce w dniach 25-26 maja 2023 r. w hotelu Meta Resort Vine & Spa w Szczyrku. Dziękujemy, że byli Państwo z nami w tak licznym gronie aż 87 osób!

Głównym tematem konferencji była ochrona środowiska w galwanotechnice. W ten trend dobrze wpisuje się firma Bulten Invest, która posiada wydział galwanizerni oparty na filozofii zero waste, z zamkniętym obiegiem wody produkcyjnej. Firma oprócz prezentacji multimedialnej zapewniła uczestnikom możliwość odwiedzenia jej nowopowstałego zakładu. Serdecznie za to dziękujemy i gratulujemy znakomicie prosperującego przedsiębiorstwa.

Oprócz sesji plenarnych ważną częścią naszego wydarzenia była okazja dla firm do przedstawienia swojej oferty dotyczącej zarówno nowych trendów w galwanotechnice, jak i aparatury badawczej, która może być wykorzystywana w laboratoriach przemysłowych. Prelegentom dziękujemy za interesujące przedstawienie tematów, Wystawcom za ciekawą prezentację oferty swoich firm, a Uczestnikom za liczne przybycie i aktywny udział. Dziękujemy także firmom AMPERE oraz ITA za upominki dla Uczestników. Mamy nadzieję, że nasza konferencja była okazją do inspirującej wymiany myśli i wzajemnego lepszego poznania się w obszarze branży galwanotechnicznej.

Fotorelację z konferencji można zobaczyć tutaj.

Jeżeli zechcą Państwo podzielić się z nami swoimi wrażeniami, przeżyciami czy przemyśleniami z konferencji, zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem katarzyna.skroban@wit.lukasiewcz.gov.pl.

Zachęcamy do dołączenia do grona Członków PTG. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie tutaj.

Życząc sukcesów w codziennej działalności do zobaczenia na kolejnej konferencji PTG.

Polskie Towarzystwo GalwanotechniczneORGANIZATORZY