Polskie Towarzystwo Galwanotechniczne

ul. Duchnicka 3, 01-796 Warszawa

SurTec Polska Sp. z o.o.

SurTec opracowuje, produkuje i dostarcza specjalistyczne preparaty do obróbki powierzchni. Dzięki czterem obszarom zastosowania – myciu przemysłowemu, obróbce wstępnej metali, funkcjonalnym i dekoracyjnym powłokom galwanicznym – SurTec oferuje obszerne portfolio produktów w tym sektorze.
Grupa SurTec z centralą w Niemczech ma filie w 22 krajach i zatrudnia około 400 pracowników. Ponadto współpracuje z partnerami reprezentującymi SurTec w ponad 20 krajach.
W celu zagwarantowania wysokiej jakości, niezależnie od miejsca produkcji, wszystkie zakłady produkcyjne na całym świecie działają zgodnie z międzynarodowymi standardami. Kontrole jakości są przeprowadzane na każdym etapie procesu produkcyjnego.
SurTec posiada certyfikat ISO 9001 (zarządzanie jakością). Dodatkowe certyfikaty zgodne z OHSAS 18001 i ISO 14001 podkreślają cele korporacyjne dotyczące przyjazności dla środowiska i ochrony zasobów.
SurTec jest częścią Freudenberg Chemical Specialties SE & Co. KG, Monachium, Niemcy, który jest spółką należącą do Freudenberg SE, Weinheim, Niemcy. Freudenberg to globalnie działająca firma rodzinna założona ponad 170 lat temu i zatrudniająca około 50 000 osób na całym świecie.

SurTec Polska Sp. z o.o.
ul. Pilotów 19, Janikowo, 62-006 Kobylnica
strona www: www.surtec.com