Polskie Towarzystwo Galwanotechniczne

ul. Duchnicka 3, 01-796 Warszawa

KraftPowercon Sweden AB

KraftPowercon jest globalną firmą, która powstała w 1935 roku i jako pierwsza na świecie zaoferowała ‘switch’ technologię prostowników modułowych w 1983 roku.
Firma oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie zasilania przemysłowego; produkty i usługi, które sprawiają, że procesy są bezpieczniejsze, bardziej niezawodne i wydajne.
KraftPowercon Sweden AB to dynamicznie rozwijająca się firma przemysłowa, która stara się ograniczyć zbędne straty i dba o zachowanie zasobów planety.
KraftPowercon oferuje prostowniki FlexKraft wykorzystujące technologię przełączania wysokiej częstotliwości o wyjątkowych właściwościach modułowych do trudnych warunków przemysłowych.
Jest kilka rzeczy, które wyróżniają FlexKraft wśród wielu prostowników:

  • modułowość
  • sieć lokalnego wsparcia serwisowego na całym świecie
  • nowoczesny design
  • i szwedzka jakość wykonania

Wśród klientów KraftPowercon są takie wymagające firmy przemysłowe jak: Autoliv, Boliden, British Airways, Bosh, BMW, Dublin aerospace, Eaton aerospace, Galvatek, Hundai Aero, Motorola, NOKIA, Norsk Hydro, PAL, Royal Mint, SAAB, Sanmina, SAS, Scandia, Simens, Solway, Statoil Hydro Volvo, Volvo Aero, Xstrata Nickel, Westland Helicopters i inne.

KraftPowercon Sweden AB
Bruksvägen 4, 445 56 Surte (Gothenburg), Sweden
Strona www: www.kraftpowercon.com, https://kraftpowercon.com/business-areas/high-current